گوردون رامسی

تخصص:
سرآشپز سس
تجربه و تخصص:
آشپزی ، خلاقیت
تجربه:
20 سال
ایمیل:
gordon.ramsi@gmail.com
تلفن:
507-452-1254

بیوگرافی

گوردون جیمز رامزی جونیور OBE (زاده 8 نوامبر 1966) یک سرآشپز ، رستوران ، نویسنده ، شخصیت تلویزیونی و منتقد غذا است. در رستوران های رامزی که در جانسون اسکاتلند متولد شده و در استراتفورد-آن-ایوان انگلیس بزرگ شده اند ، در مجموع 16 ستاره میشلنس جایزه گرفته اند و در حال حاضر تعداد هفت نفر را در اختیار دارند. رستوران امضای او ، رستوران گوردون رامسی در چلسی ، لندن ، از سال 2001 تاکنون سه ستاره میشلن را برگزار کرده است.

به عنوان یک شخصیت تلویزیونی واقعیت ، رامی به دلیل خلق و خوی آتشین ، رفتار شدید و استفاده مکرر از اکتشافات شناخته شده است. او غالباً اظهارنظرهای شفاف و بحث برانگیز از جمله توهین و معاشرت درباره آشپزی و تسهیلات رستوران مسابقه دهندگان می کند. وی فعالیتهایی را در صنعت تلویزیون ، فیلم ، میهمان نوازی و صنایع غذایی ترکیب کرده و سرآشپزهای مختلفی را که زیر شاخه وی شاگرد بوده اند ، تبلیغ و استخدام کرده است.

فعالیت ها

  • توانایی استثنایی در ایجاد پالت تنظیم شده.
  • در استفاده از وسایل آشپزخانه و چاقوها مهارت داشته باشید.
  • سابقه نظارت بر آشپزخانه را ردیابی کنید و کارکنان را به طور مؤثر صبر کنید.
  • استعداد ویژه برای حفظ سطح بالای بهداشت.
  • توانایی ذاتی در اکتشاف راههای جدید آشپزی.
  • درک کامل نیازهای بهداشتی آشپزخانه

مهارتهای حرفه ای

توجه به جزئیات
90 %
حس کسب و کار
70 %
تخصص آشپزی
85 %
خلاقیت
95 %

تنوع تجربه

رامزی به عنوان سرآشپز ، تحت سرپرست سرآشپز پیر کوفمن ، در لائنته کلر سه ستاره میشلن در چلسی. اندکی پس از آن ، مارکو پیر وایت دوباره زندگی خود را مطرح کرد و پیشنهاد داد که وی را به عنوان سرآشپز سر و 10٪ سهم در راسموور ، متعلق به شرکای تجاری وایت تنظیم کند. این رستوران با نام اوبرجین تغییر نام داد و چهارده ماه بعد به کسب اولین ستاره میشلین خود رسید.

در سال 1998 ، رامسی رستوران خود را در چلسی افتتاح کرد ، رستوران گوردون رامسایی ، با کمک پدر و مادرش ، کریس هاتچسون و همکاران سابقش در بادمجان. این رستوران در سال 2001 سومین ستاره میشلین خود را بدست آورد و رامسای اولین اسکاتلند بود که به این شاهکار دست یافت. در سال 2011 ، راهنمای غذای خوب رستوران گوردون رامسی را به عنوان دومین بریتانیا در بریتانیا معرفی کرد ، که فقط توسط The Fat Duck در شهر Bray ، برکشایر به دست آورد. پس از تأسیس اولین رستوران خود ، امپراتوری رامسی به سرعت گسترش یافت. وی سپس پتروس ، سپس آماریلیس را در گلاسکو و بعداً گوردون رامسی در کلاریج گشود.

پاسخ دهید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

سفارش آنلاین غذای بیرون بر تهیه غذای شیرین پلو