گارانتی ارسال غذای شیرین پلو، شامل مناطق مشخص شده در نقشه جهت سفارش آنلاین غذا از طریق سایت اختصاصی شیرین پلو می باشد. این گارانتی با هدف افزایش رضایت مشتریان شیرین پلو، ایجاد حس خوب و در راستای سرعت بخشیدن به فرآیند ارسال غذا است.

از آنجایی که مشتری در شیرین پلو همانند خانواده ماست و هرکسی برای کسب رضایت خانواده خودش تلاش می کند. ما هم سعی بر این داریم تا بتوانیم همیشه شما را راضی نگاه داریم. پس چنین طرحی را در نظر داریم.

سفارش آنلاین غذا از طریق سایت سایت شیرین پلو از نظر محدوده جغرافیایی، دارای دو بخش کلی می باشد:

۱- مناطقی که شامل گارانتی می شوند.

در حال حاضر در صورتیکه از زمان ثبت نهایی سفارش از طریق سایت تا زمان دریافت غذا ۳۵ دقیقه تاخیر وجود داشته باشد و به علت تاخیر ناخواسته ما و برای جبران این پیشامد، سفارش رایگان محاسبه می شود. هرچند ما تضمین می کنیم که سفارش شما هرگز به مرحله گارانتی نرسد. اما برای اطمینان خطر شما این طرح را در نظر داریم.

۲- مناطقی که شامل گارانتی نیستند.

امکان سفارش غذا بصورت آنلاین وجود دارد. اما به علت بعد مسافتی و دوری راه شامل گارانتی نمی شود. ولی ما سعی می کنیم در این مناطق هم غذا را در سریع ترین حالت ممکن برای شما ارسال کنیم. و در واقع به شما گارانتی ارسال در سریع ترین حالت ممکن را می دهیم.

با توجه به پیام هایی که در هنگام ثبت سفارش نمایش داده می شود، کاربر اطلاع پیدا خواهد کرد که  آیا در محدوده گارانتی ارسال غذا حضور دارد یا خیر.

مشتریان محترم در صورتیکه تمایل به سفارش غذا بصورت آنلاین دارید می توانند هر روز از ساعت ۱۲ ظهر با دریافت ۲۰% تخفیف از طریق لینک زیر اقدام به سفارش نمایند.

http://Order.shirinpolo.com

گارانتی ارسال چیست؟

نوشته های مرتبط

ارسال یک نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد، فیلدهای الزامی مشخص شده است.